Формат дебатів між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком створив обмежену можливість для виборців отримати уявлення про програми кандидатів.

Про це заявив президент Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі Георгій Церетелі, який виконує роль спеціального координатора короткострокових спостерігачів від ОБСЄ.

Також він заявив, що кандидати вирішили не проводити масштабних агітаційних заходів і виборчих з`їздів між першим і другим туром, хоча на національному рівні виборча кампанія характеризувалася зростанням напруги через масові і систематичні негативні і серйозні взаємні обвинувачення.

Міжнародні спостерігачі заявили, що виборчі кампанії обох кандидатів істотно відрізнялися в плані представлення своїх програм і зосереджувалися на питанні формату проведення дебатів. За словами Церетелі, це «зменшило для виборців можливість здійснити поінформований вибір».

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Поділитись: