«Формула-1» оголосила про початок віртуальних змагань серії Гран-прі: їх проведуть в ліцензованій комп'ютерній грі F1. Так чемпіонат вирішив проблему зі скасуванням і перенесенням змагань у зв’язку з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це повідомляється на сайті «Формули-1».

Зазначається, що в кіберспортивному Гран-прі братимуть участь і реальні гонщики чемпіонату, втім не уточнюється, які саме.

Для кіберчемпіонату F1 Esports Virtual Grand Prix (так він офіційно називається англійською) обрали ліцензійну відеогру «Формули-1» F1, яку розробила в 2019 році компанія Codemasters.

Першим змаганням стане Гран-Прі Бахрейну, воно відбудеться в неділю, 22 березня. Змагання триватиме півтори години, за ним можна буде слідкувати на офіційних каналах «Формули-1» в YouTube, Twitch і Facebook. Передбачається, що так усі Гран-прі відбудуться до травня цього року.

Зазначається, що рішення перевести Гран-прі «Формули-1» у віртуальний формат узгодили з Міжнародною автомобільною федерацією та всіма спонсорами чемпіонату.

Станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: