Потяг для метрополітену Alstom Metropolis
Фото:

Alstom 

Залізнична компанія Alstom проводить переговори з українським урядом щодо участі в оновленні міського та приміського рейкового транспорту в Україні, зокрема, там мають плани виготовляти вагони метро для Києва та Харкова.

Про це повідомив виконавчий директор компаній Анрі Пупар-Лафарж під час візиту до України, передає «ЦТС».

«Ми знаємо про велику транспортну мережу в Україні: це не лише залізниця, але й міські мережі, метро, приміський транспорт. Нам відомо, що значна частина рухомого складу потребує оновлення», — повідомив голова Alstom.

Він додав, що компанія наразі зацікавлена співпрацювати з метрополітенами Києва та Харкова.

«Нам відомо, що різноманітні системи ліній метро українських міст потребують оновлення», — додав Пупар-Лафарж.

Водночас до України він прибув ще й задля проведення переговорів з урядом та Укрзалізницею щодо можливого постачання електровозів, вироблених його компанією, для потреб української залізниці.

Зазначимо, що наразі Укрзалізниця визначається з виробником електровозів, з яким планують співпрацювати у майбутньому. Зокрема, протягом 2019 року компанії Siemens Mobility (Німеччина), Skoda Transportation (Чехія), Alstom (Франція), CRRC (Китай) і Bombardier Transportation (Канада) нададуть свої електровози для тестування в умовах української залізниці. За результатами такого тестування й оберуть постачальника.

На оновлення електровозів Укрзалізниця планує витратити 80 мільярдів гривень.

Поділитись: