Прикордонники з російської ФСБ розпитували затриманого українського військового Євгена Добринського про те, як з боку Херсонщини охороняється адмінмежа з анексованим Кримом.

Про це «Крым.Реалии» повідомив адвокат затриманого Іслям Веліляєв.

«Запитували, де і в якій частині він служить, який порядок охорони державного кордону був у частині, які входять засоби захисту, ідентифікації людей. Багато було запитань про ведення військової служби», — розповів захисник.

Адвокат рекомендував Добринському не відповідати на запитання щодо військової служби.

«За моєю рекомендацією, ми відмовились давати свідчення. Тому що ці відомості мають службовий характер. На сьогодні він є військовослужбовцем», — сказав Веліляєв.

Нагадаємо, 30 травня у Збройних Силах України заявили, що в районі півострова Чонгар біля анексованого Криму викрали українського військового, який ніс службу на спостережному посту. Зникнення військового виявили о 5 ранку 30 травня.

Згодом стало відомо, що зниклий — військовослужбовець 95-ї десантно-штурмової бригади Євген Добринський. Російська сторона стверджує, що він сам «пройшов пішки по дамбі залізничних колій у напрямку між н.п. Сиваш і Джанкоєм» і перетнув «держкордон» з Кримом.

3 червня Добринського взяв під варту так званий «Київський районний суд» анексованого Сімферополя.

Поділитись: