Спеціалісти з компанії Bkav, які займаються питаннями кібербезпеки, «обійшли» функцію Face ID — захист нового iPhone X — за допомогою змодельованої 3D-маски обличчя

Спеціалісти з компанії Bkav, які займаються питаннями кібербезпеки, «обійшли» функцію Face ID — захист нового iPhone X — за допомогою змодельованої 3D-маски обличчя.

Про це повідомили розробники Bkav.

Співробітник компанії продемонстрував на власному айфоні, як той розблоковується і від його власного обличчя, і одночасно від маски.

Маску створили шляхом поєднання 3D друку, макіяжу та 2D зображень. Маска має білий колір, ніс — силіконовий, очі — розфарбовані макіяжем і подібні до очей власника. Форма маски співпадає з формою обличчя власника телефону.

Розблокування iPhone X за допомогою такого обману вдалося з першої спроби.

Чому телефон так відреагував на маску і що саме в обличчі він аналізує для розблокування — розробники не пояснили. Однак вони вважають, що на сьогодні найбільш безпечним біометричним засобом захисту є відбиток пальця.

Раніше два брати, які не є близнюками, провели експеримент з новим iPhone X, який розблоковується обличчям за допомогою нової функції Face ID. Телефон не розпізнав між ними різниці.

Компанія Apple при презентації iPhone X заявляла, що імовірність помилки Face ID одна на мільйон. При цьому попередила, що помилки можуть ставатися, якщо люди мають сонцезахисні окуляри, а також, якщо телефон розблоковують близнюки та дуже схожі брати і сестри.

ДИВІТЬСЯ: Як Apple 12 вересня презентувала iPhone 8 та iPhone X.

Остання версія iPhone — телефон, який компанія випустила через 10 років після презентації першого iPhone.

У США вартість iPhone X варіюється від 999 до 1150 доларів ( близько 26 900 гривень).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: