Зірку світового футболу, нападника французького клубу «Парі Сен-Жермен» Неймара звинуватили у зґвалтуванні.

Про це пише видання Globo Esporte.

Жінка, ім’я якої не розкривається, написала заяву про зґвалтування у бразильську поліцію. За її словами, злочин стався в готелі Sofitel Paris Arc Du Triomphe у Парижі 15 травня.

У чому звинувачують футболіста?

Згідно з документами поліції Сан-Паулу, дівчина-бразилійка познайомилася з Неймаром в Instagram. Через деякий час футболіст нібито запропонував зустрітися в Парижі, оплатив їй квиток до Франції й забронював номер у готелі Sofitel Paris Arc Du Triomphe.

За словами імовірної жертви, 15 травня він приїхав до готелю, але був п’яний. Вони поговорили, почали обійматися, після чого «Неймар почав поводитися агресивно і насильницьки вчинив статевий акт проти бажання жертви».

Через два дні жінка повернулася до Бразилії. Вона не звернулася до французької поліції, «тому що перебувала в емоційному сум’ятті й боялася фіксувати факти в іншій країні».

Що каже сторона Неймара?

Офіційно повідомлення прокоментував тільки батько відомого футболіста.

«Якщо не буде однозначної громадської думки, якщо ми не зможемо швидко показати, як воно було насправді, ця історія перетвориться в сніжний клубок. Ми готові, якщо знадобиться, пред'явити переписку Неймара з цією дівчиною в WhatsApp», — сказав Неймар-старший.

Сам футболіст усі звинувачення на свою адресу відкидає. Неймар вважає, що дівчина його шантажує. Відповідна заява опублікована на офіційному сайті гравця.

«Не дивлячись на те, що Неймара здивувала новина, факти про цю справу вже були відомі футболісту і його команді. Кілька днів тому він піддався спробі вимагання з боку адвоката з Сан-Паулу, який, сказав, що представляє інтереси імовірної жертви», — ідеться у заяві команди Неймара.

Підкреслюється, що футболіст повністю спростовує звинувачення, а докази вимагання та відсутності дій насильницького характеру з боку гравця будуть своєчасно надані правоохоронцям.

Бразильський форвард з 2017 року грає за клуб «Парі Сен-Жермен». Наразі футболіст знаходиться в Бразилії, де разом з національною збірною готується до чемпіонату континенту Copa America (Кубок Америки).

Нагадаємо, раніше влада американського міста Лас-Вегас видала ордер на отримання зразка ДНК зіркового футболіста Кріштіану Роналду у зв'язку з розслідуванням його ймовірної причетності до зґвалтування.

/Самуїл Проскуряков

Поділитись: