Праворуч Даґ Фолтер зі своєю дошкою, а ліворуч Джованні Бранзуелі з Філіпін
Фото:

Doug Falter Photography/Facebook

Любитель серфінгу та фотограф із Гаваїв Даґ Фолтер через велику хвилю втратив свою дошку в лютому 2018 року. Її знайшов вчитель із Філіппін через пів року за 8 тисяч кілометрів від дому Фолтера.

Про це повідомляє The Guardian. 

Коли Фолтер втратив свою дошку, він сподівався на місцевих рибалок, які могли б виловити її із затоки, але цього не сталося. Лише за два роки Даґ отримав повідомлення в соцмережі, що його дошку знайшли на острові Сарангані на Філіппінах.

Як з’ясувалося, рибалки виявили дошку в морі в серпні 2018 року — через шість місяців після того, як Фолтер втратив її. Вони продали знахідку за 40 доларів своєму сусідові — вчителю початкових класів Джованні Бранзуелі.

Фолтер продемонстрував, скільки пропливла його дошка
Фото:

Doug Falter Photography/Facebook

Попри те, що дошка дрейфувала декілька місяців, на ній залишилося ім’я майстра, який її зробив — Лайл Карлсон. Бранзуелі знайшов його на Facebook і написав про цю ситуацію. Карлсон поділився фотографією знайденої дошки в Instagram і тегнув у пості власника Даґа Фолтера.

Зрештою, Бранзуелі і Фолтер знайшли і написали один одному у Facebook. Фолтер планує прилетіти на Філіппіни та забрати свою дошку. 

«Вона так багато значила для мене, бо всі мої досягнення пов’язані із цією дошкою. Це була перша дошка для серфінгу на великих хвилях, створена спеціально для мене», — сказав серфер.

Він додав, що хоче подарувати Бранзуелі дошку для початківців в обмін на свою і навчити «ловити хвилі» навколо Сарангані. 

Поділитись: