Технології

General Electric продають відділ з виробництва промислових двигунів — WSJ

25 червня, 2018 13:48
Технології/General Electric продають відділ з виробництва промислових двигунів — WSJ
Зберегти
Вигляд
Американська промислова корпорація General Electric веде переговори про продаж відділу з виробництва промислових двигунів, що генерують електроенергію. Сума угоди може скласти понад 3 мільярди доларів.

Американська промислова корпорація General Electric веде переговори про продаж відділу з виробництва промислових двигунів, що генерують електроенергію. Сума угоди може скласти понад 3 мільярди доларів.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела.

Публічно про угоду можуть повідомити вже 25 червня, якщо сторони домовляться про про всі її аспекти.

Промислові двигуни, що виробляє відділ, який General Electric збирається продати, використовуються для генерації електроенергії з відновлювальних джерел. Покупцем цього активу може стати компанія Advent International.

Раніше повідомлялось, що General Electric виключили з розрахунку індексу Доу Джонса. Це була найстаріша компанія, яка входила до цього біржевого індексу протягом понад 100 років.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Також в ЄБРР оголосили, що можуть надати додатковий кредит Укрзалізниці на купівлю вагонів.

Українські заводи отримають близько $400 млн прямих інвестицій від вартості угоди з General Electric.

Пов`язані новини