Світ

Компанію General Electric виключили з індексу Доу-Джонса

20 червня, 2018 11:35
Світ/Компанію General Electric виключили з індексу Доу-Джонса
Зберегти
Вигляд
Американський промисловий конгломерат General Electric виключили з розрахунку фондового індексу Доу Джонса.

Американський промисловий конгломерат General Electric виключили з розрахунку фондового індексу Доу Джонса.

Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, General Electric була у розрахунку індексу протягом останніх 110 років, з моменту її запуску у 1907 року, що робило її найстарішою компанією з переліку Доу.

Індекс Доу-Джонса — один з найстаріших фондових індексів у світі. Для його розрахунку оцінюються вартість акцій 30 найбільших промислових компанії США. В той же час, в останні роки індекс втратив свою популярність серед інвесторів, оскільки перестав бути репрезентативним. Зокрема, він відображає лише зміну вартості акцій промислових компаній, не включаючи до розрахунку більшість ІТ-компаній та фінансових груп.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Також в ЄБРР оголосили, що можуть надати додатковий кредит Укрзалізниці на купівлю вагонів.

Українські заводи отримають близько $400 млн прямих інвестицій від вартості угоди з General Electric.

Більше про:
# Dow Jones
# General Electric
Пов`язані новини