Генеральний секретар ООН Антоніу Гутереш закликав світ припинити всі збройні конфлікти й об'єднатися перед спільною глобальною загрозою — пандемією COVID-19.

Про це генсек ООН заявив у своєму зверненні.

Він підкреслив, що коронавірус SARS-CoV-2 — це спільний ворог людства, який вражає всіх. Утім особливого удару він завдає по найбільш уразливим групам населення й країнам та регіонам, ослабленим війною та іншими збройними конфліктами.

«Саме тому я закликаю до негайного всезагального припинення вогню в усіх куточках світу. Час заморозити збройні конфлікти та спільно зосередитися на справжній боротьбі за власні життя», — зазначив Гутереш.

Він відзначив, що подекуди вже спостерігається прогрес у цьому питанні, але «нам потрібно значно більше: зупинити хворобу війни й почати боротьбу з хворобою, що лютує світом».

Раніше МЗС Норвегії повідомило, що Організація Об’єднаних Націй планує створити спеціальний фонд для підтримки лікування людей, заражених коронавірусом.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: