Гімнастка Христина Погранична принесла Україні 20-ту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Спортсменка отримала срібну медаль з художньої гімнастики.

Погранична отримала срібну медаль за підсумком чотирьох вправ — зі стрічкою, булавами, обручем та м'ячем. Львів'янка набрала 65, 100 балів.

Сама Погранична сказала, що знає про помилки, які завадили їй отримати перше місце. Проте дуже радіє, що змогла довести, що гідна медалі Юнацьких Олімпійських ігор.

«Дуже задоволена здобуттю цієї срібної медалі. На шляху до неї зроблено чимало. Так, сьогодні були помилки, які могли би завадити мені посісти місце на п'єдесталі, але я дуже рада, що впоралася й змогла довести, що гідна медалі ЮОІ. Хочу висловити щирі словам подяки моєму тренеру Ірині Рудій та багатьом іншим тренерами з України, які працювали зі мною, вірили в мене, допомагали. Дякую, Україно, за таку чудову підтримку!», — сказала гімнастка.

Український легкоатлет Михайло Кохан здобув золоту медаль з метання молота на юнацьких Олімпійських іграх-2018, які відбуваються в Аргентині.

Раніше дві золоті медалі здобули українські спортсменки: Валерія Іваненко — у метанні молота, а Ярослава Магучіх — у стрибках у висоту.

Раніше українська гімнастка Анастасія Бачинська здобула бронзову медаль на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. Плавець Денис Кесіль здобув срібну нагороду 

Нагадаємо, першу золоту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині здобула українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній.

Літні юнацькі Олімпійські ігри 2018 року, офіційно відомі як «III літні Юнацькі Олімпійські ігри 2018» відбуваються з 6 по 18 жовтня в Буенос-Айресі, в Аргентині. Участь у змаганнях беруть спортсмени-юніори віком від 14 до 18 років.

Поділитись: