Технології / Відкриття

Гітарист Queen написав пісню на честь зонда New Horizons, що наблизився до найвіддаленішої точки Сонячної системи

Технології/Відкриття/Гітарист Queen написав пісню на честь зонда New Horizons, що наблизився до найвіддаленішої точки Сонячної системи
Зберегти
Вигляд
Гітарист британського рок-гурту Queen Браян Мей написав пісню під назвою New Horizons на честь однойменної міжпланетної станції NASA, яка наблизилась до найбільш віддаленої точки Сонячної системи.

Пісню опублікували 31 грудня, саме тоді зонд New Horizons наблизився до найвіддаленішої точки Сонячної системи, яку коли-небудь досліджував космічний корабель, — астероїда Ultima Thule. Цей об’єкт розташований на відстані близько 6,4 млрд кілометрів від Землі.

Мей зазначив, що його пісня присвячена людській завзятості та цікавості.

«Ця місія пов'язана з людською цікавістю. З потребою людей досліджувати і дивитися, що змушує Всесвіт рухатися. Моя пісня — гімн людській завзятості», — сказав музикант.

Нагадаємо, зонд New Horizons встановив рекорд — досі жоден дослідницький космічний апарат не досягав настільки віддалених від нашої планети об’єктів.

Раніше космічний апарат «Вояджер-2» вийшов у міжзоряний простір. Це був другий в історії випадок, коли зонд покинув межі геліосфери.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: NASA опублікувало перший запис шуму вітру на Марсі

Більше про:
# Queen
# космос
# NASA
Пов`язані новини