Голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що надіслав до Кабінету міністрів України пропозицію, якою пропонує ліквідувати правління компанії та перейти до персональної відповідальності керівників основних напрямків діяльності.

«Правління запропонували прибрати та зробити персональну відповідальність голів напрямків, у тому числі і мене», — заявив Коболєв на п’ятому форумі «Диригенти змін» у Києві 13 листопада.

Він додав, що очікує на відповідь уряду найближчим часом. На його думку, неготовність брати відповідальність за деякі рішення все ще залишається ключовою проблемою для Нафтогазу, з якою там мають намір боротися в межах трансформації політики цінностей.

Нагадаємо, що Нафтогаз — газовий монополіст на ринку України, який відповідає за видобуток, імпорт та постачання газу. В рамках європейських вимог, компанію мають трансформувати та розділити на дві компанії, одна з яких буде відповідальною за всю газотранспортну систему України.

Нагадаємо, Нафтогаз виплатить 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярда доларів) та складе 46,3 мільйона доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа наглядовій раді Нафтогазу через мільйонні премії.«Я стурбований таким рішенням, тому направив офіційного листа до наглядової ради Нафтогазу, щоб вони переглянули це рішення», — повідомляв Гройсман.

Перевіркою премій зайнялася Рахункова палата.

Пізніше уряд заборонив виплачувати премії держслужбовцям.

Поділитись: