Народні депутати Ярослав Дубневич (ліворуч) та Богдан Дубневич під час засідання Верховної Ради, 22 лютого 2017 року
Фото:

ОЛЕКСАНДР КОСАРЄВ/УНІАН

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький передав генеральному прокурору Юрію Луценку подання про зняття депутатської недоторканності з народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ярослава Дубневича. Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на джерело в Генпрокуратурі.

Як зазначило видання, співрозмовник не повідомив подробиць.

Речник Генпрокуратури Андрій Лисенко зазначив Громадському, що поки що не володіє інформацією щодо отримання подання.

12 вересня Національне антикорупційне бюро завершило досудове розслідування справи про заволодіння понад 300 млн кубометрів природного газу на суму понад 1,4 млрд грн компаніями, засновниками яких є народні депутати Богдан і Ярослав Дубневичі.

28 серпня 2017-го «Наші гроші» повідомили, що Солом’янський райсуд Києва дав дозвіл на вилучення оригіналів документів у Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які можуть бути доказами у справі щодо маніпуляцій з обсягами пільгового газу Новояворівській ТЕЦ депутатами Дубневичами.

Брати Ярослав та Богдан Дубневичі — народні депутати України. Ярослав Дубневич — голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту. 

Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн. доларів, 2,78 млн. євро та 5 млн. грн. готівкових коштів.

Богдан Дубневич задекларував готівкою 11,5 мільйонів доларів. Його дружина Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 млн грн.

При цьому на банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми: Богдан має 10,4 млн грн, Ярослав з дружиною Наталією – 2,3 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЛИЦЬКІ КОРОЛІ. Брати Дубневичі

У січні 2018-го детективи НАБУ заявили, що викрили схему розкрадання газу на 1,4 млрд грн у справі Дубневичів: затримали чотирьох осіб

Наприкінці серпня 2018-го Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення суду попередньої інстанції про передачу в тимчасове управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) заарештованих Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ.

Поділитись: