Голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку вручили обвинувальний акт безпосередньо після його прильоту з відпустки прямо в аеропорту «Бориспіль».

Як повідомив Мосійчук у Facebook, прокурори вручили Мосійчуку обвинувачення у справі про переміщення зерна у 2017 році з ДО «Хлібна база №85», що під Харковом, на ДП «Златодар» (м. Золотоноша Черкаської обл).

«Відразу по прильоту мене та всю мою сім’ю затримала Держприкордонслужба. Обшукали не тільки мої речі, а й всієї сім'ї, перевірили всі документи. Потім на «сцені» з'явився представник прокуратури разом з представником ДФС та двома понятими, які виявились безробітними громадянами. Порушивши усі можливі норми, вручили обвинувальний акт у справі переміщення зерна з харківської бази 85 на підприємство Златодар», — заявив Мосійчук.

Так, на його думку, акт вручено без офіційного виклику до прокуратури, що порушує діючі норми. ВОдночас Мосійчук зауважив, що попередньо його адвокат погодив з прокуратурою м. Києва, що він з’явиться в прокуратуру 1 квітня.

Він також додав, що приїхавши додому, виявив у себе на дверях прикріплений скотчем виклик у прокуратуру.  

«Сьогоднішнє вручення обвинувального акту ніяк, окрім цирк-шоу, назвати не можу. Такий номер є черговим доказом того, що справа заангажована, а ставлення прокурора Києва до справи та особисто до мене упереджене», — наголошує Мосійчук.

Нагадаємо, в жовтні 2018 року Мосійчук повідомив про обшуки прокуратури.

Своєю чергою, генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що обшуки провела Київська прокуратура та оголосила Мосійчуку про підозру.

За словами Луценка, Мосійчук у 2017 році «вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область у зв'язку з нібито небезпекою втрати через АТО».

Поділитись: