Виконувачку обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області викрили на пропозиції 25 тисяч доларів хабаря керівнику підрозділу обласної прокуратури.

Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро України.

«Слідство встановило, що очільниця регіональної ДПС запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж

регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тисяч доларів. У відповідь той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній з отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, зокрема кримінальної», — йдеться у повідомленні.

Слідство задокументувало факт передачі 25 тисяч, які, за твердженням самих підозрюваних, мали стати першим траншем у подальшій «взаємодії» з посадовцем регіональної прокуратури.

13 січня 2019 року детективи НАБУ повідомили податківиці Одещини про підозру за ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Слідство встановлює інших осіб, причетних до вчинення злочину.

За інформацією із відкритих джерел, виконує обов’язки керівника регіональної податкової Чеботарьова Наталія. 

Глава Державної податкової служби Сергій Верланов повідомив про відсторонення всього керівництва ДПС в Одеській області та ініціювання службового розслідування.Також він заявив, що починає перевірку керівного складу центрального апарату Державної податкової служби на предмет корупції. 

«Гарантую НАБУ та іншим правоохоронним органам повне співробітництво та буду вдячний за інформацію, яка дозволить ДПС очистити свої лави від нечесних та корумпованих співробітників», – написав Верланов. 

Поділитись: