Прокуратура оголосила про підозру головному бухгалтеру КП «Київський метрополітен», чиї дії призвели до збитків комунальному підприємству на суму понад 26 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва.

У прокуратурі повідомили, що дії посадової особи кваліфіковано за статтею про «зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки».

«У 2014 році під час остаточних розрахунків за поставлені комунальному підприємству потяги, внаслідок службової недбалості головного бухгалтера не були вирахувані штрафні санкції за порушення умов поставки та введення в експлуатацію потягів, що спричинило збитки підприємству на суму понад 26 млн грн», — йдеться в повідомленні.

У прокуратурі додали, що в рамках досудового розслідування буде надано правову оцінку діям інших керівників КП «Київський метрополітен».

Раніше повідомлялось, що нові вагони для столичного метро Київська міська держадміністрація може почати отримувати вже в 2020 році.

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ ухвалило оновлені державні будівельні норми щодо будівництва станцій метро, дозволивши розміщувати їх на відстані 3 кілометри одна від одної.

Поділитись: