Google фінансує компанії, що заперечують кліматичні проблеми, попри те, що Google публічно підтримує дії щодо подолання змін клімату.

Про це повідомляє The Guardian.

Серед сотень груп компаній, які Google вказала на власному вебсайті як бенефіціарів своїх пожертв, понад десяток організацій, які виступали проти кліматичного законодавства, ставили під сумнів необхідність дій чи хотіли скасувати заходи захисту навколишнього середовища під час президентства Барака Обами.

До цього переліку потрапив Інститут конкурентоспроможних підприємств, який переконував президента США Дональда Трампа відмовитися від Паризької кліматичної угоди. Організація також критикувала Білий дім за те, що адміністрація президента не скасував більше екологічних обмежень. 

Google також вказаний як спонсор майбутніх щорічних зборів Мережі державної політики, організації, яка зокрема підтримує Heartland Institute, радикальну антинаукову групу, яка дорікала активістці-підлітку Греті Тунберг за «кліматичну божевільну істерику».

Водночас у Google заявили, що не підтримують погляди таких організацій та фінансують їх через те, що вони сприяють розвитку технологій.

Поділитись: