Google інвестує мільярд доларів у будівництво доступного житла в районі Сан-Франциско. Компанія пообіцяла це зробити як найбільший роботодавець регіону.

Про це повідомив гендиректор Google Сундар Пічаї.

Компанія назвала гострим і складним питанням доступність житла в регіоні для людей із середнім та низьким рівнем доходу. Для вирішення цієї проблеми Google передасть свої землі вартістю 750 мільйонів доларів, призначені для офісних будівель, під будівництво не менше 15 тисяч будинків. Компанія уточнила, що майбутнє житло буде доступне для сімей із різним рівнем достатку.

Google також створить фонд у розмірі 250 мільйонів доларів для стимулювання забудовників будувати не менше п’яти тисяч будинків. Ще 50 мільйонів доларів у вигляді грантів зможуть отримати некомерційні організації, які займаються безхатченками та переселенцями.

Нагадаємо, за результатами аудиту Рахункової палати України програми із закупівлі та будівництва житла для військовослужбовців, виявили неекономне використання понад 600 мільйонів гривень на будівництво житла військовослужбовцям.

Поділитись: