Пошуковик Google оголосив про відкриття вебсайту з науково підтвердженою інформацією про коронавірус SARS-CoV-2. Утім наразі він доступний лише англійською і відсилає до американських установ у разі додаткових питань.

Сайт знаходиться за посиланням https://www.google.com/covid19/.

У своєму блозі компанія зазначила, що сайт було створено з прицілом на освітні й профілактичні цілі, а також із наголосом на можливості місцевих громад.

«Люди можуть знайти, відповідно до штату проживання, інформацію, поради щодо захисту й профілактики, пошукові тренди, пов’язані з COVID-19 та додаткові ресурси для окремих осіб, освітян і підприємців», — ідеться в дописі Google.

Як нагадує CNN, президент США Дональд Трамп під час оголошення надзвичайного стану в країні 13 березня зазначив, що Google розробляє онлайн-платформу з інформацією про центри тестування на коронавірус.

Але Google так і не підтвердив, що займається цим, а на новому вебсайті такої функції немає.

Зазначимо, що станом на ранок 21 березня у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 399 людей, 88 256 людей одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: