Twitter заявив, що не видалятиме пост засновника й керівника Tesla Ілона Маска про те, що в дітей є «фактичний імунітет» до коронавірусу SARS-CoV-2 — попри те, що це суперечить науково підтвердженим даним.

Про це соцмережа повідомила в коментарі виданню The Verge.

«Якщо брати до уваги загальний контекст і висновки твіта, то він не порушує наших правил. Ми продовжимо співпрацювати з довіреними партнерами, як-от органами з питань охорони здоров’я, аби визначати найбільш шкідливий контент», — йдеться в повідомленні компанії.

Напередодні Маск під час одного з Twitter-обговорень написав: «Діти мають фактичний імунітет (від COVID-19 — ред.), а от люди похилого віку з проблемами зі здоров’ям — у групі найбільшого ризику. Певно, найбільшу загрозу несуть сімейні посиденьки, де тісно спілкуються онуки й дідусі з бабусями».

Раніше Twitter разом із іншими соцмережами оголосив, що буде боротися з дезінформацією щодо пандемії COVID-19 разом із ВООЗ та іншими спеціалізованими установами.

Як зазначає The Verge, статистично SARS-CoV-2 рідше виявляють у дітей, ніж у людей похилого віку. Утім наукові дослідження показують, що він може завдати значної школи здоров’ю дітей, зокрема новонароджених.

Станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: