Компанія Google створить месенджер Chat, який замінить стандартні SMS у пристроях, що працюють на системі Android.

Компанія Google створить месенджер Chat, який замінить стандартні SMS у пристроях, що працюють на системі Android.

Про це повідомляє The Verge.

Повідомляється, що Chat працюватиме на платформі Rich Communications Services (RCS). Месенджер стягуватиме плату за дані, які споживаються під час надсилання повідомлення, а не за вартість SMS за тарифним планом. Якщо повідомлення надіслано користувачеві, у якого не встановлений Chat, або користувачеві iOS, вони отримають звичайне повідомлення.

Зазначається, що Chat буде незашифрованим месенджером, тобто повідомлення будуть зберігатися на серверах телефонного оператора у форматі для читання, і влада країни зможе запросити й отримати листування будь-якого користувача.

За даними видання, після випуску Chat компанія Google припинить розвиток мобільного додатку для обміну повідомленнями Allo, який з'явився на пристроях Android у 2016 році.

Нагадаємо, Єврокомісія оприлюднила проект, згідно з яким програми обміну повідомленнями та інші цифрові служби зобов’яжуть надавати дані користувачів правоохоронним органам упродовж 10 днів після отримання запиту. 

США планує запитувати соцмережі та телефони в усіх претендентів на візу.

Компанія Facebook повідомила, що сканує приватні повідомлення користувачів додатку Messenger для перевірки на предмет образливого контенту, використовуючи ті самі інструменти, що і в публічних постах. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile