Компанія Google виключила кремлівський телеканал Russia Today з добірки преміум-відео YouTube, які компанія продає рекламодавцям.

Компанія Google виключила кремлівський телеканал Russia Today з добірки преміум-відео YouTube, які компанія продає рекламодавцям.

Про це повідомила прес-секретар компанії, пише Bloomberg.

Рішення було прийнято через розслідування щодо використання російськими агентами цифрових платформ для впливу на вибори в США.

Google дав свідчення комітетам Сенату і Палати представників, так само як і Facebook та Twitter. YouTube також потрапив в центр уваги і Конгрес вивчає роль Russia Today та інших мереж, які спецслужби США визначили як близькі до російського уряду.

Russia Today, на якому є понад два мільйони глядачів на YouTube, був у списку популярних каналів для маркетологів, який називається Google Preferred.

29 вересня Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв'язку із розслідуванням втручання Росії в американські вибори. За даними соцмережі, RT, що мовить на шести мовах по всьому світу, витратив у 2016 році на платне просування своїх твітів $ 274 100.

18 вересня Facebook надала спецпрокурору США дані акаунтів щодо реклами з РФ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook виявив докази активності РФ в соцмережі і змінить алгоритми. 

Нагадаємо, що на слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Раніше CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: