Технології

Google запустив віртуальний 3D-тур Верховною Радою

24 лютого, 2017 18:02
Технології/Google запустив віртуальний 3D-тур Верховною Радою
Зберегти
Вигляд
Компанія Google запустила проект «Віртуальний 3D-тур Верховною Радою України», що дозволяє користувачам в режимі Street View на Картах Google відвідати держінституцію.

Компанія Google запустила проект «Віртуальний 3D-тур Верховною Радою України», що дозволяє користувачам в режимі Street View на Картах Google відвідати держінституцію.

Про це йдеться в офіційному блозі Google Україна.


ukraine.googleblog.com

«Сьогодні Верховна Рада України приєднується до клубу відкритих парламентів світу і запрошує у віртуальний 3D-тур разом із технологією Street View на Картах Google. Відтепер кожен охочий, так само як і в ізраїльському Кнесеті чи Конгресі США, зможе здійснити віртуальну подорож центральним залом і кулуарами Верховної Ради, відчути дух та настрій роботи українського парламенту», — сказав Андрій Парубій, голова Верховної Ради України.

Зазначається, що користувачі отримали можливість обрати точку огляду. Тобто подивитись на зал із трибуни, «ніби ви виступаєте з важливою промовою»; роздивитися місце роботи депутата або зазирнути до кулуарів Ради.

Також під час 3D-туру користувачі можуть побачити «Прапор Незалежності», який депутати першого скликання занесли до зали 24 серпня 1991 року.

Окрім прапора, в кулуарах можна буде роздивитись експозицію «артефактів Незалежності» — різноманітні експонати, пов'язані з боротьбою України за незалежність: прапори, чернетку Акту проголошення незалежності, Перший універсал та інше.

«Місія компанії Google — зробити доступною інформацію для користувачів зі всього світу. І ми раді, що в партнерстві з Верховною Радою України нам вдалося реалізувати проект, завдяки якому будь-яка людина зможе зробити віртуальну екскурсію українським парламентом», — сказав директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини