Голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія заперечив слова лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко про те, що зарплату гендиректору Укрпошти Ігорю Смілянському встановили у розмірі майже 2 мільйонів гривень на місяць.

Так, в етері «Свободи Слова» на ICTV Тимошенко заявила, що саме до такої суми зросла зарплата гендиректора держкомпанії.

«Керівнику Укрпошти в місяць встановили до 2 млн грн заробітну плату… Це означає, що практично йде перекачування державних ресурсів у напівзбитковій Укрпошті», — сказала вона.

Натомість Арахамія заявив, що лідерка «Батьківщини» маніпулює неправдивими даними. За його словам, місячна зарплата Смілянського не перевищує мільйон гривень.

«Ви сказали, що зарплата голови Укрпошти — 2 млн грн на місяць. Це — фейк, який ви можете перевірити», — наголосив він.

Арахамія пообіцяв публічно вибачитися, якщо виявиться, що місячна зарплата гендиректора справді близька до 2 млн грн.

Зазначимо, що у фінансовому плані Укрпошти на 2020 рік вказано, що зарплата керівника становитиме 1 млн 866 тис. 808 грн на місяць.

Очільник Укрпошти 14 січня, як передає «Укрінформ», закликав журналістів до публічного обговорення рівня його зарплати. 

«Я всіх запросив до себе 12 лютого. Я покажу свою заробітну плату. Якщо там виявиться, що дійсно 2 млн гривень, то я за різницю між тим, що отримую, перерахую в 10 тисяч разів більше онкохворим дітям. Якщо виявиться, що це неправда, то всі, хто прийдуть, повинні перерахувати на користь дітей», — сказав він.

Нагадаємо, міністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що їй для нормального життя вистачає заробітної плати у приблизно 36 тисяч гривень, але як для людини, яка «має думати про майбутнє», цього не достатньо.

Раніше обурення низькими зарплатами вже висловили міністр економічного розвитку Тимофій Милованов та міністр юстиції Денис Малюська.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile