Міністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що їй для нормального життя вистачає заробітної плати у приблизно 36 тисяч гривень, але як для людини, яка має думати про майбутнє, цього не достатньо.

Про це вона сказала в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить», — сказала вона.

Новосад уточнила, що на посаді керівника директорату Міносвіти мала зарплату на 10 тисяч вищу, ніж має зараз.

Вона наголосила, що після завершення роботи в міністерстві не матиме заощаджень як таких, а також зазначила, що зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.

«У мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене: я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено ухвалити», — додала Новосад.

Раніше обурення низькими зарплатами вже висловили міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов та міністр юстиції Денис Малюська.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів оприлюднив інформацію про доходи українських міністрів, зокрема їхню середню зарплату.

Середня зарплата міністерки освіти Ганни Новосад — 63 446 гривень. У вересні вона заробила — 38 288 гривень, у жовтні — 37 981 гривню, у листопаді — 39 103 гривень, у грудні — 138 412 гривень, зокрема надбавки — 42 412 гривень та премія — 96 тисяч гривень.

Поділитись: