Народний депутат від партії «Батьківщина» Валерій Дубіль є замовником шантажу і спроби підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка.

Про це під час брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, цей факт зокрема випливає з смс-переписки Дубіля з громадянином Романом Р., який, за даними слідства, зв’язувався з Тимошенком і намагався змусити його знятися з виборів.

«Це номер телефона народного депутата Валерія Дубіля, який, очевидно, являється замовником шантажу та підкупу кандидата в президенти», — сказав Луценко.

Генпрокурор, допустив, що вже наступного тижня слідство звернеться до Верховної Ради з поданням на зняття недоторканності з Дубіля.

«Зараз після опрацювання усіх вилучених речових доказів, після певних слідчих дій з фігурантами ми звичайно підемо до Верховної Ради», — заявив він.

6 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що працівники Служби безпеки, Генпрокуратури та Держбюро розслідувань затримали осіб, які нібито пропонували 5 мільйонів гривень кандидату в президенти Юрію Тимошенку за відмову від участі у виборах. Пізніше стало відомо, що затримані голова «Партії захисників України», колишній учасник бойових дій на Донбасі Тарас Костанчук та колишній учасник бойових дій, який воював у складі батальйону «Донбас», Олександр Іщенко.

Костанчук стверджує, що проти нього підготували провокацію.

Поділитись: