Голова «Партії захисників України», колишній учасник бойових дій на Донбасі Тарас Костанчук, якого напередодні затримали за нібито спробу дачі хабара кандидату в президенти Юрію Тимошенко, стверджує, що проти нього підготували провокацію.

Він оприлюднив у Facebook звернення, у якому стверджує що кандидат у президенти викликав його з відпустки й попросив допомоги. Юрій Тимошенко нібито хотів припинити бути «технічним кандидатом».

«Сказав, що його залякують, що він боїться. Для того, щоб зіскочити з теми, йому треба віддати гроші тим людям, які внесли за нього завдаток 2,5 мільйона. Попросив у мене ці гроші. Сказав, що точно його вб’ють, якщо він не дасть ці гроші», — сказав Костанчук.

За даними видання theБабель, другий затриманий колишній учасник бойових дій, який воював у складі батальйону «Донбас», Олександр Іщенко.

6 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що працівники Служби безпеки, Генпрокуратури та Держбюро розслідувань затримали осіб, які нібито пропонували 5 мільйонів гривень кандидату в президенти Юрію Тимошенку за відмову від участі у виборах.

Поділитись: