Генпрокуратура та Служба безпеки України проводять обшуки у службових приміщеннях Державної фіскальної служби та митниці у Чернівецькій області.

У генпрокуратурі зазначили, що обшуки здійснюють, аби перевірити, чи причетні посадові особи зазначених органів до незаконних схем ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах під час експорту волоських горіхів.

У Генпрокуратурі нагадали, що цього року на території Вінницької області викрили злочинну організацію, учасники якої використовуючи аналогічні схеми з експорту горіхів та завдали збитків державі на суму понад 300 мільйонів гривень.

Зазначається, що начальнику Головного управління ДФС у Вінницькій області, його першому заступнику, а також підконтрольним керівникам суб’єктів господарювання повідомили про підозри у створенні злочинної організації, зловживанні службовим становищем та інших злочинах. Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підозрює колишнього очільника Державної фіскальної служби України Мирослава Продана у купівлі нерухомості на турецькому узбережжі за 2,5 мільйона євро, які отримали незаконним шляхом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile