Економіка / Бізнес

Прокуратура підозрює Продана у незаконній купівлі нерухомості у Туреччині за 2,5 млн євро

Громадське
Економіка/Бізнес/Прокуратура підозрює Продана у незаконній купівлі нерухомості у Туреччині за 2,5 млн євро
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України підозрює колишнього очільника Державної фіскальної служби України Мирослава Продана у купівлі нерухомості на турецькому узбережжі за 2,5 мільйона євро, які отримали незаконним шляхом.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання регламентного комітету Ради.

«Мирослав Продан обґрунтовано підозрюється працівниками СБУ та ГПУ у особистому незаконному збагаченні. Фактично йдеться про те, що він разом зі своєю дуже близькою людиною купили за 2,5 мільйони євро нерухомість на турецькому узбережжі», — заявив Луценко.

Він додав, що слідство повністю володіє багатомісячною перепискою, зокрема тим, хто, звідки та скільки коштів перерахував у цій справі.

«Я не розумію заяви прем’єр-міністра, якщо вона стосується цієї справи. З моєї точки зору в разі обґрунтованих підозр зі сторони правоохоронних органів щодо високопосадовця із уряду, глава уряду має тільки одну відповідь: закон один для всіх», — додав Луценко, коментуючи заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що справа ГПУ проти Продана є «вибірковим правосуддям».

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у свою чергу заявили, що клопотатимуть про примусовий привід Продана на допит у разі, якщо він не з'явиться самостійно.

Раніше повідомлялось, що колишньому очільнику Державної фіскальної служби Мирославу Продану підготували підозру за статтею про незаконне збагачення.

5 вересня Мирослав Продан оголосив про свою відставку з посади голови ДФС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Не витримав лихої долі: чому пішов керівник Державної фіскальної служби Продан

Раніше Мирослав Продан заявив, що готовий заочно відповідати на запитання Спеціальної антикорупційної прокуратури, адже перебував на лікуванні у Німеччині.

16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС. Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

Водночас, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

Пов`язані новини