Депутати Олександр Грановський (зліва) та Ігор Кононенко в залі парламенту, архів
Фото:

УНІАН

Депутат Олександр Грановський залишив партію «Блок Петра Порошенка».

Про припинення членства в партії Грановський повідомив у Facebook. 

«Беручи до уваги прийняте мною рішення про продовження свого самостійного політичного шляху, два дні тому припинив членство в партії «Блок Петра Порошенка». Це рішення, як і всі інші, абсолютно свідоме. Станом на цю хвилину, я не планую ставати частиною нового парламентського списку партії «Європейська Солідарність» або ж користуватися партійною підтримкою цієї сили в якості самовисуванця», – написав Грановський. 

«Не вдаючись в нудні подробиці, рішення про продовження самостійного шляху – органічне і чесне. Якщо доля розпорядиться так, що мною будуть прийняті якісь інші нові рішення, негайно проінформую про це громадськість», – додав політик.

Нагадаємо, після повернення олігарха Ігоря Коломойського в Україну, його кортеж тричі приїжджав до маєтку Тимошенко і побував у Грановського.

За даними журналістів, Грановський володіє великим маєтком під Києвом. Сам він це заперечує. Також Грановського за часів президента Петра Порошенка називали тіньовим куратором судової системи та органів прокуратури.

24 травня партія Порошенка перейменувалася в «Європейську солідарність». Під такою назвою політсила колишнього президента йтиме на дострокові парламентські вибори, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Поділитись: