Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак і його помічники вимагали гроші за вплив на чиновників Міністерства культури України.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«НСРД свідчить, що він та його помічники вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень», — написав Луценко. 

Своєю чергою, у МінТОТ запевнили, що затримання Гримчака не стосується його роботи у відомстві, повідомляє «Радіо Свобода».

«За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується його роботи в МТОТ і не пов'язане з виконанням ним посадових обов'язків як заступника міністра. Більше того, повідомлення в ЗМІ щодо затримання помічника заступника міністра також не є коректним, оскільки у штатному розписі міністерства немає посади «помічник заступника міністра». Згадана в ЗМІ особа не є працівником МТОТ», — заявили у міністерстві.

Нагадаємо, спочатку дружина Гримчака Юлія повідомила, що ГПУ проводить обшук у будинку заступника міністра.

Пізніше НАБУ повідомило про затримання Гримчака та його помічника «на гарячому» під час отримання частини хабара.

Юрій Гримчак — народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра з тимчасово окупованих територій.

Поділитись: