Команда Громадського обере проект у програмі Global Short Docs Forum, проведеній у межах фестивалю Docudays, для показу на своїх платформах.

Global Short Docs Forum (GSDF) — це ініціатива, яка надає можливість режисерам та режисеркам короткометражних документальних фільмів познайомитися з сучасними цифровими платформами та об'єднати свої зусилля у роботі з ними.

За підсумками конкурсного відбору GSDF обере 16 кінодокументалістів для участі в 4-денному тренінгу в Києві.

Режисери та режисерки навчатимуться тому, як вигідно презентувати свої проекти, отримають поради відомих менторів та менторок і зможуть відвідати майстер-класи експертів та експерток кіноіндустрії, а також зустрінуться з представниками цифрових платформ.

Команда Громадського зустрінеться з учасниками форуму й обере проект для його реалізації та трансляції на своїх цифрових платформах.

Global Short Docs Forum організовує One World Media. Форум проведуть за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в Києві з 22 до 30 березня включно в кінотеатрах «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19), «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40), креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

Також у глядацькі дні, 29 й 30 березня, покази відбуватимуться в кінотеатрі «Boomer» (вул. М. Лаврухіна, 4) та мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм».

На Docudays UA-2019 буде 76 фільмів із 38 країн світу, з них – 27 українських стрічок. Усього на фестиваль приїде понад 190 учасників і учасниць, з них понад 115 гостей – іноземці. Громадське виступає інформаційним партнером заходу.  

Поділитись: