Світ

Громадське покаже резонансне розслідування про зниклого сина прем’єр-міністра Чехії

Світ/Громадське покаже резонансне розслідування про зниклого сина прем’єр-міністра Чехії
Зберегти
Вигляд
Громадське телебачення покаже резонансне розслідування «Кримський невільник» виробництва Радіо Свобода та «Чеського радіо». Це таємнича історія викрадення і вивезення в окупований Крим Андрея Бабіша-молодшого — сина чинного прем’єр міністра Чехії.

Багатотисячні протести сколихнули Чехію після того, як син прем’єра Бабіша розказав про своє викрадення — його буцімто силою вивезли до окупованого Криму, щоб він не мав змоги свідчити проти батька в справі махінацій із коштами ЄС. Батько спростував слова сина, стверджуючи, що він психічно хворий. Кому вірити?

Світло на все це могла б пролити українка, з якою Андрей познайомився у Ялті під час своїх, як він каже, примусових «кримських канікул». Відомо, у них завязались стосунки, а отже, вона стала свідком подій, які тепер обговорює вся Чехія. Але українку ніхто не може знайти – її шукають чеські журналісти та правоохоронці. Журналістам Радіо Свобода вдалось її віднайти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Або в палату, або в Крим: чеський прем’єр «викрав» власного сина, щоб той мовчав про його махінації

Чи справді Бабіш-молодший був у Криму – примусово? Чи дійсно батько заховав його подалі від чеських правоохоронців, яким той міг би дати викривальні ? Що сталося з Бабішем-молодшим в Україні, як він сюди потрапив і яку роль у цьому відіграла подруга-українка? Спільне розслідування Радіо Свобода та «Чеського радіо».

Дивіться розслідування «Кримський невільник» сьогодні, 6 грудня, о 22:15 в ефірі Громадського телебачення.

Пов`язані новини