Світ

«Громадське Світ»: Два роки президентства Трампа, форум у Давосі та протести на Балканах

Світ/«Громадське Світ»: Два роки президентства Трампа, форум у Давосі та протести на Балканах
Зберегти
Вигляд

Два роки Дональда Трампа у Білому домі: які здобутки та провали найскандальнішого президента США? Та чому Марш жінок у Вашингтоні фактично перетворився на протест проти американського лідера? Сьогодні у програмі «Громадське Світ» о 21:15 ведучий Володимир Єрмоленко обговорить це з журналісткою Громадського Наталею Гуменюк, яка щойно повернулася зі США.

Також у програмі:

  • Саміт у неповному складі. Чому кілька світових лідерів проігнорували Економічний форум у Давосі?
  • Балкани протестують. Чому серби та греки вийшли на вулиці ― і як у Белграді вітали Путіна? Розмова з аналітикинею Центру «Нова Європа» Тетяною Левонюк
  • Кривавий місяць: як у світі спостерігали місячне затемнення?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Убивство, яке сколихнуло Польщу та остаточне голосування щодо Brexit

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини