Убивство, яке сколихнуло Польщу. Чому напали на мера Гданська, до чого тут праворадикали та чому мільйони поляків вийшли на вулиці? Про це в ефірі програми «Громадське Світ» о 21:00 ведуча Ольга Токарюк говорить з Мирославом Чехом, польським політиком українського походження.

Також у програмі:

  • Бути чи не бути ― ось у чім питання. Чи підтримає парламент Британії угоду щодо Brexit?
  • Гамбургери в Білому домі: як« шатдаун» впливає на життя Америки?
  • Втеча з Саудівської Аравії. Як історія однієї дівчини спричинила дискусію про права жінок у світі — говоримо з директоркою представництва «Міжнародної амністії» в Україні Оксаною Покальчук

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Чи справді Європа забула про ліберальні цінності?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

  • Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.
Поділитись: