Світ

«Громадське.Світ»: Убивство, яке сколихнуло Польщу та остаточне голосування щодо Brexit

Світ/«Громадське.Світ»: Убивство, яке сколихнуло Польщу та остаточне голосування щодо Brexit
Зберегти
Вигляд

Убивство, яке сколихнуло Польщу. Чому напали на мера Гданська, до чого тут праворадикали та чому мільйони поляків вийшли на вулиці? Про це в ефірі програми «Громадське Світ» о 21:00 ведуча Ольга Токарюк говорить з Мирославом Чехом, польським політиком українського походження.

Також у програмі:

  • Бути чи не бути ― ось у чім питання. Чи підтримає парламент Британії угоду щодо Brexit?
  • Гамбургери в Білому домі: як« шатдаун» впливає на життя Америки?
  • Втеча з Саудівської Аравії. Як історія однієї дівчини спричинила дискусію про права жінок у світі — говоримо з директоркою представництва «Міжнародної амністії» в Україні Оксаною Покальчук

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Чи справді Європа забула про ліберальні цінності?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

  • Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.
Пов`язані новини