Політика

«Громадське.Реформа»: Коли Рада ухвалить Виборчий кодекс та яким він може бути?

Політика/«Громадське.Реформа»: Коли Рада ухвалить Виборчий кодекс та яким він може бути?
Зберегти
Вигляд

Робоча група завершує роботу над Виборчим кодексом. За 9 місяців на засіданнях розглянули 4 тисячі поправок і зараз працюють над такими спірними питаннями як права внутрішньо переміщених осіб чи прикінцеві положення, які мають врегулювати, коли законопроект набуде чинності у разі ухвалення. Виборчий кодекс містить в собі як революційні зміни, на кшталт, пропорційної виборчої системи із відкритими регіональними списками, так і деталізує менш помітні, але дуже потрібні процеси, на кшталт, роботи дільничих комісій.

Коли та за яких умов народні депутати можуть ухвалити Виборчий кодекс? Чи будуть в ньому захищені права внутрішньо переміщених осіб? Та коли у Раді посилять покарання за порушення на виборах? Дивіться сьогодні у програмі «Громадське.Реформа» о 21:10.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Як та коли українці отримають гроші замість субсидій?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  Нині вжеГромадське.СхідГромадське.КримГромадське.Світ,  ПростономікаШобШо.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# реформа
Пов`язані новини