Війна

«Громадське.Реформа»: Що змінилось у ЗСУ за 4 роки?

Війна/«Громадське.Реформа»: Що змінилось у ЗСУ за 4 роки?
Зберегти
Вигляд
Реформи у Збройних силах України розпочалися у 2014 році. Минулого тижня відкривали оновленні гуртожитки, вже кілька років журналістам показують як змінилося харчування військових, як купують пальне та інші матеріали для військових через Prozorro.

Зараз ключові зміни, над якими працює Генштаб – це поступовий перехід Збройних Сил на стандарти НАТО та збереження кадрового потенціалу армії. Перше підвищить боєздатність країни, а реформа молодшого командного складу дозволить утримати в армійських рядах кваліфікованих, досвідчених військових. Про це говоримо сьогодні о 21:10 в програмі «Громадське.Реформа».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Яким буде бюджет виборчого року

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  Нині вжеГромадське.СхідГромадське.КримГромадське.Світ,  Простономіка, ШобШо.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини