В Україні набули чинності кілька нових державних будівельних норм, які змінюють правила будівництва житлових будинків, вулиць і доріг, закладів освіти. Але головні новації стосуються планування та забудови територій. В генпланах населених пунктів мають з’явитися блакитна, зелена та жовта лінія, впроваджуються нові вимоги щодо щільності населення та розвитку інфраструктури.

Чому Міністерство регіонального розвитку змінює правила гри? Чи будуть вони виконуватися містами та забудовниками? Про це у програмі «Реформа» о 21:10 на Громадському говоримо

із заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Львом Парцхаладзе. Чи затвердження нових правил знизить корупційні ризики в сфері будівництва? І як нові ДБНи

вплинуть на вартість квадратних метрів? Пояснить Олена Шуляк, керівниця сектору «Будівництво» Офісу ефективного регулювання.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Реформа»: Що змінює прозорість видобувних галузей?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile