Життя

«Громадське.Реформа»: Як та коли українці отримають гроші замість субсидій?

Життя/«Громадське.Реформа»: Як та коли українці отримають гроші замість субсидій?
Зберегти
Вигляд

27 грудня уряд ухвалив рішення про запровадження монетизації субсидій. З початку року держава перераховуватиме гроші на індивідуальний рахунок в «Ощадбанку» тим, хто претендує на отримання державної допомоги на оплату комунальних послуг. А вже потім ці кошти списуватимуться відповідно до платіжок за комуналку. Все залишиться по закінченню опалювального сезону отримувач субсидій зможе витрачати на власний розсуд.

Як отримуватимуть державну допомогу на оплату комунальних послуг ті, хто цього потребує? Чи наважиться уряд Гройсмана запровадити реальну, а не віртуальну монетизацію субсидій? І коли це станеться: цього чи наступного опалювального сезону? Дивіться сьогодні у програмі «Громадське.Реформа» о 21:10.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Чи будуть реформи у 2019-му?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  Нині вжеГромадське.СхідГромадське.КримГромадське.Світ,  Простономіка, ШобШо.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# реформа
Пов`язані новини