Президент Франції говорить про необхідність діалогу з Росією, а лідер США пропонує повернути її до Великої сімки. Останнім часом почастішали сигнали про відлигу у взаєминах між Заходом та Росією. Що це означає для України, особливо у перспективі ймовірної зустрічі у Нормандському форматі, яка має відбутися наприкінці вересня?

Про це — у програмі «Громадське.Світ» о 20:00, яка повертається в ефір у новому сезоні. Ведуча Ольга Токарюк спілкуватиметься з гостем — директором Дипломатичної академії при МЗС України Сергієм Корсунським.

Також в ефірі: 

  • 80 років від початку Другої світової. Хто приїхав, а хто ні на пам'ятні заходи до Варшави? І чи потеплішають взаємини Польщі з Україною?
  • Брекзит без угоди. Чому цей сценарій дедалі реальніший та що він означатиме для Британії та ЄС?
  • Лісові пожежі, буревії та знищення коралів. Чи можна зупинити глобальні зміни клімату? Розмова з Ольгою Бойко, експерткою ГО «Екодія»

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: