Держава у смартфоні, електронне врядування, соцмережі, штучний інтелект. Ці теми стають головними для людей XXI століття. Технології спрощують наше життя і водночас несуть загрози. Які саме і чи можна їм протистояти? Про це — у спецвипуску програми «Громадське.Світ» сьогодні о 20:15, присвяченому цифровим технологіям у світі.

 Ведуча Ольга Токарюк спілкуватиметься з засновником ГО Електронна демократія Володимиром Фльонцом та керівником програм нових медіа ГО Інтерньюз-Україна Віталієм Морозом на такі теми:

  • Е-Естонія. Як країна з населенням Харкова стала світовим лідером з електронного врядування? 
  • Діпфейки та таргетована реклама. Чому соцмережі перетворилися на майданчик для політичних маніпуляцій?
  • Штучний інтелект: чи вдасться машинам майбутнього забрати робочі місця людей?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: