Китай святкує початок нового року Свині. Діти, народжені під цим знаком, вважаються щасливчиками ― подейкують, що цього року Компартія може скасувати обмеження на кількість дітей у сім’ї. Зараз сім'ям дозволено мати по дві дитини, однак населення Китаю старішає та скорочується. Про демографічну ситуацію в Китаї, а також скандали з промисловим шпигунством і репресіями проти уйгурської етнічної меншини ― сьогодні о 21:15 у програмі «Громадське.Світ» ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з Олексієм Ковалем, членом правління Української Асоціації китаєзнавців.

Крім того у програмі:

  • За крок до зміни влади? Хто ще визнав Хуана Гуайдо новим лідером Венесуели?
  • Життя після «Північного потоку-2». Як готуватися Україні і які перспективи нашої ГТС? Розмова зі старшим аналітиком ГО «Український центр європейської політики» Дмитром Науменком
  • Кінець ракетної угоди. Які ризики для світу після розірвання США та Росією ядерного договору?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Два президенти Венесуели, два місяці до Brexit та чи буде стіна на кордоні з Мексикою

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: