Опозиція Венесуели як ніколи близька до того, щоб повалити владу президента Ніколаса Мадуро. Її лідер Хуан Гуайдо проголосив себе тимчасовим виконувачем обов’язків президента, його визнали США, Канада та інші країни Заходу. Хто він такий і чому має таку підтримку? Як економічна катастрофа у Венесуелі впливає на політичну ситуацію? І в чому полягає інтерес Росії до цієї латиноамериканської країни? Про це в ефірі програми «Громадське Світ» сьогодні о 21:15 ведуча Ольга Токарюк спілкуватиметься з гостею, експерткою Ради зовнішньої політики «Українська призма» Наталею Шевченко.

Також у програмі:

  • Шатдаун скінчився, суперечки залишилися. Чи зможе Дональд Трамп домогтися зведення стіни на кордоні з Мексикою?
  • Два місяці до Brexit. Як виглядатиме вихід Британії з ЄС? Репортаж Громадського з Лондона/
  • 40 років революції. Як ісламська революція змінила Іран та весь Близький Схід? Розмова з релігієзнавцем Русланом Халіковим

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Убивство, яке сколихнуло Польщу та остаточне голосування щодо Brexit

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: