У Молдові панує двовладдя. Проросійські та проєвропейські сили в парламенті об'єдналися, аби усунути від влади найбільшого олігарха країни — Влада Плахотнюка. Тепер обидві сторони стверджують, що вони — легітимна влада. Як розвиватиметься далі ситуація та як може вплинути Україна? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» сьогодні о 21:15. Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить ситуацію в Молдові з Сергієм Герасимчуком, експертом Ради зовнішньої політики «Українська призма». А журналістка Громадського Люда Корнієвич у прямому включенні з Кишинева розкаже останні новини. Також у програмі:

  • Перші вибори без Назарбаєва. Чому вони закінчились протестами та арештами?
  • Затримання журналіста Голунова. Чи вдасться його колегам у Росії захистити право на професію?
  • Чорнобильський бум. Як серіали та фільми приваблюють до маловідомих місць тисячі туристів

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку

Поділитись: