У Венесуелі провалилася третя спроба повалити режим Ніколаса Мадуро. Лідер опозиції Хуан Гуайдо, якого визнали президентом понад 50 країн світу, вже 4 місяці намагається змістити з посади Мадуро.

Чергова хвиля масових протестів завершилася загибеллю чотирьох людей. Гуайдо закликав Сполучені Штати допомогти скинути Мадуро, однак у Вашингтоні напряму втручатися в ситуацію не поспішають. Тим часом гуманітарна криза в країні погіршується. Скільки ще триватиме двовладдя у Венесуелі і чим закінчиться протистояння? Про це сьогодні в програмі «Громадське.Світ» о 20:15 ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з Наталією Шевченко, експерткою Ради зовнішньої політики «Українська призма».

Також в ефірі:

  • Нова відлига? Що означає розмова Дональда Трампа з Володимиром Путіним?
  • Катастрофа у Шереметьєво. Що стало причиною загибелі понад 40 людей?
  • Врятувати планету. Як кожен із нас може долучитися?
  • Королівське дитя. Як Британія та світ реагують на народження сина принца Гаррі та Меган Маркл?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: