Як реагує світ на перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України? Чого чекають від нового президента в найбільших країнах-союзниках — США, Франції та Німеччині? Куди вирушить Зеленський із першим закордонним візитом? Говоримо про це сьогодні у програмі «Громадське Світ» о 20:15.

Ведучий Володимир Єрмоленко спілкуватиметься у студії з політологом Михайлом Басарабом та дослідницею Центру Вільсона (США) Ніною Янкович, до них скайпом долучаться журналісти та експерти з Вашингтона, Парижа та Берліна.

Також у програмі:

  • Рік революції у Вірменії. Чого вдалося досягти новій владі за цей час?
  • Реванш Ісламської держави? Хто і чому влаштував теракти на Шрі-Ланці.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: