Якими будуть наслідки Brexit для України? Сьогодні, коли про Брекзит знову дебатують у парламенті Великої Британії, цю тему обговорюємо й в ефірі програми Громадське Світ о 21:15. У гостях у ведучого Володимира Єрмоленка — директорка Українського інституту в Лондоні Марина Пезенті. Крім того, у програмі:

  • Суд над каталонськими сепаратистами. Чи дадуть борцям за незалежність по 25 років за ґратами?
  • Як Італія посварилася з Францією та чому на Апеннінах відкрили чергове представництво так званої «ДНР»? Розмова з кандидаткою історичних наук Вікторією Вдовиченко
  • Про Голодомор на Берлінале. Як фільм про українську трагедію збурив міжнародний кінофестиваль?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: демографічна ситуація в Китаї та життя після «Північного потоку-2»

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: