Латинська Америка охоплена протестами. У Чилі спалахнули найбурхливіші масові акції в історії країни: 25 жовтня на них вийшов понад мільйон людей. Усе почалося після наміру влади підвищити ціну на проїзд в метро в столиці Сантьяґо. Навіть після скасування такого рішення протести не припинилися і поширилися по інших містах країни. Тепер основні вимоги мітингувальників — це проведення економічних реформ та відставка президента Себастьяна Піньєри. І це — в одній із найбільш політично стабільних та економічно успішних країн у регіоні. Так само хвиля неспокою прокотилася і Болівією та Еквадором. Чому це відбувається — і які наслідки матиме для Латинської Америки?

Про це в ефірі програми Громадське.Світ о 20:15 ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з Наталією Шевченко, експерткою Ради зовнішньої політики «Українська призма».

Також у програмі:

  • В Аргентині — новий президент. Чи стане Альберто Фернандес популярнішим за свого попередника та як співпрацюватиме із новою віцепрезиденткою, досвідченою політикинею Крістіною Кіршнер?
  • Які підсумки саміту «Росія-Африка» та чи закріпилась Росія ще міцніше на Африканському континенті?
  • Місто мільйонерів та нетрів. Як зараз живе Азербайджан — у спецрепортажі Наталки Гуменюк і Богдана Кутєпова.
  • Ютубери на варті планети. Чи справді соціальні ініціативи блогерів змінюють світ?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: