В Італії триває судовий процес над українським нацгвардійцем Віталієм Марківим. 14 грудня відбулося останнє цього року засідання. У чому звинувачують Марківа та чому відповідачем у позові є також держава Україна? Про справу Марківа сьогодні о 21:10 в ефірі Громадське Світ ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з журналісткою Громадського Ольгою Токарюк, яка висвітлює цю тему.

Також у програмі:

  • Китайське диво. Як цей день 40 років тому змінив економіку Китаю — і весь світ
  • 8-ма річниця Арабської весни. Історія успіху Тунісу — і чому іншим країнам регіону не вдалося
  • Революція у Вірменії, новий президент Грузії та стабільність в Азербайджані. Підбиваємо підсумки року на Кавказі з експертом Кареном Мадояном. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Що обурює протестувальників у Франції та чи працюють санкції проти РФ?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: